Про нас

ТзОВ «АТЛАНТ»

ТзОВ «АТЛАНТ» виробник вікон, вхідних та міжкімнатних дверей з натуральної деревини (смереки або дубу) та профільного пагонажу (ламберія, блокхауз, полова дошка).

Віконні блоки комплектуються одно, двох або енергозберігаючим склопакетом. Вони можуть бути розсувними, завдяки системі PORTAL.

Наші дерев'яні вікна та двері, завдяки використанню високоякісних матеріалів та повному технологічному процесу (розпил деревини, сушііння, виготовлення віконних та двернних блоків), забезпечують ідеальний комфорт у приміщенні. Вони практично не вимагають догляду, досить лише стежити за тим, щоб на рами не потрапляли агресивні рідини.

У процесі виробництва використовуються комплектуючі та матеріали таких відомих світових брендів:

Обладнання

Сучасне обладнання на базі кутового віконного центру Unikontrol 6, Felder, Polzer, Weinig Unimat, Grecon ProfiJoint, Kinematic дає нам можливість виготовляти надійну та якісну продукцію різних складних геометричних форм та фасонів.

Гарантія

На всю віконно-дверну продукцію підприємство надає гарантію 3 роки, що знову підтверджує інформацію про високу якість виробів, які ми виготовляємо. Пропонуючи гнучкі умови співпраці, у переговорному процесі, ми завжди шукаємо компроміс, враховуючи інтереси всіх сторін.